Kuumakse al. 14,31 / 36 kuud

349,00 Hind käibemaksuta: 286,07

COBB Kitchen in the Box / Reisi- ja pikniku multifunktsionaalse söegrilli komplekt Ø 33cm (Premier AIR)

See on ideaalne reisigrill, mis võimaldab grillida, suitsutada, keeta, hautada ja pannil praadida.

33 cm läbimõõduga roostevabast terasest grill (mudel COBB Premier AIR) on ülikerge ja vastupidav: ainulaadne konstruktsioon ja kujundus tagavad pika kasutusea. Lisaks on grillil kaas, mille õhuava on reguleeritav, võimaldades mugavalt ja lihtsalt soojust juhtida.

Grill koos kõigi lisadega kaalub vaid 8,2 kg. Kaalu saab vähendada 4 kg-ni, võttes piknikule kaasa ainult vajaliku grill-panniplaadi või panni.

Selle kompaktse reisigrilli üks suurimaid eeliseid on selle ainulaadne, rahvusvaheliselt auhinnatud disain. Põhi ja küljed on jahedad ka kõrgeimal temperatuuril küpsetades. Küpsetada saab kõikjal: allapoole ei kuku tuhka ja grilli jahe põhi ei sulata lund ega lauda.

Pärast väljasõitu saab grilli kohe koju kaasa võtta. Küpsetamise lõpetamisel piisab süte jääkide veega ülevalamisest. Juba minuti pärast on grill jahe.

COBB Kitchen in a BOX on müügil koos kõige olulisemate grilli lisadega. Komplekt sisaldab: universaalne grilliplaat, grillrest, küpsetusplaat, pann, praenõu, tõsterõngas/tangid, kanarest, tõstesang ja kott.

COBB grilli kasutus- ja hooldusjuhendi saab alla laadida siit.

Tootekood: 2934 Kategooriad: ,
COBB Kitchen in the Box / Reisi- ja pikniku multifunktsionaalse söegrilli komplekt Ø 33cm (Premier AIR)