Kuumakse al. 11,16 / 24 kuud

215,00 Hind käibemaksuta: 176,23

COBB Pro Heritage (roheline) / Reisi- ja pikniku multifunktsionaalse söegrilli komplekt Ø 33cm

COBB grillid on inspireeritud nende grillide sünnikohast, Lõuna-Aafrika Vabariigi ilust ja autentsusest.

Grilli või suitsuta kala, juurvilju, kana, krevette, pitsat ja muid maitsvaid grillroogasid autoga reisides, kalal, jahil või paadis, mere või järve ääres – igal pool ja igal ajal!

COBB Pro Heritage grillikomplekt sisaldab: universaalset grillplaati ja tõstetange. 

KASUTAMINE:

Süütamine: sisemise anuma põhja, keskosasse, aseta süütepulgad süütamiseks. Nende peale, eemaldatud restile, asetada väikesetükiline grillsüsi, grillsöebriketid või COBB Cobble Stone ümmargused aukudega grillsöebrigetid. Kui süsi on põlema läinud (söe pealispinnale tekib õrn valge tuhakiht ega erita enam suitsu), võib asetada peale grillresti ja katta kaanega. Soovitame jätta küpsetuspind soojenema ja alles siis lisada liha, kala või köögiviljad. Brikettidega küpsetades saate alustada ±15 min, Cobblestone’iga ja grillsöega ±5 min.

Küpsetamine: võib küpsetada otse kuumuse kohal kõrgel kuumusel või siis nn tasa-targu madalal kuumusel. Kui soovite madalal kuumusel küpsetada võite sisemuse anuma servadele valada vett/õlut/veini koos maitsetaimedega jne lisaniiskuse tekitamiseks. Nii valmivad road saavad peene maitse, jäävad mahlakad ja pehmed. Sisemuse anuma servades saab ka fooliumis kartuleid küpsetada.

Suitsutamine: puidulaaste või -tükke võib puistata otse grillsüte peale. Võib ka laastud fooliumisse keerata ja augud sisse torgata ja siis see asetada söe peale.

Puhastamine: COBB Pro söegrilli on lihtne hooldada: grillimisel vabanev rasv voolab spetsiaalsesse sisemise anuma servas olevasse soonde. Kui sisemine anum on kaetud fooliumiga, ei pääse rasv anuma peale. Pärast grillimist on vaja ainult foolium eemaldada ja uuega asendada (need on eraldi meil ka müügis). Grilli, välja arvatud Gridle+ pinda, saab pesta nõudepesumasinas. Võite kasutada ka kvaliteetseid puhastusvahendeid, mis on mõeldud roostevabale terasele.

GARANTII – õigesti kasutatavatel COBB grillidel on 2-aastane garantii.

Tootekood: 3153 Kategooriad: ,
COBB Pro Heritage (roheline) / Reisi- ja pikniku multifunktsionaalse söegrilli komplekt Ø 33cm