Kuumakse al. 7,25 / 18 kuud

115,00 Hind käibemaksuta: 94,26

Forged KATAI Santoku Knife / NUGA 14 cm

Hollandi ettevõtte STYLE DE VIE kollektsioon KATAI Forged on kõige muljetavaldavam. Just selle kollektsiooni nuga võitis 2020. aastal maineka RED DOT auhinna toiduvalmistamise tööriistade kategoorias! See võit julgustas laiendama KATAI Forged kollektsiooni, mille eriline ilu, mitmekülgsus ja mugavus on muljetavaldavad! RED DOT auhindade jagamisel võistles 6500 toodet enam kui 60 riigist. Sõltumatu žürii, mis on juba 65 aastat kokku tulnud, valib võitjad nende visuaalse atraktiivsuse, funktsionaalsuse, originaalse disaini, innovatiivsuse, kasutatud materjalide ja tootmise erilisuse põhjal. 

Käsitsi valmistatud, 5-kihiline VG10 Jaapani terase tera, laitmatu tasakaal ja ainulaadne käepide, elegantne kuju – sellised noad sobivad ideaalselt igasse kööki ning teevad oma tööd veatult.

Väike Santoku nuga on eriti mugav igapäevaseks kasutamiseks: sellega saab mugavalt viilutada, tükeldada köögivilju, puuvilju ja peenestada väikeseid tooteid.

Nagu iga Katai kollektsiooni noa puhul, on ka selle käepide valmistatud oliivipuude juurest, mis on täidetud spetsiaalse, tugeva ja mehaanilistele kahjustustele vastupidava komposiidiga. See on väga mugav kasutada: kitseneb lõppu poole, mistõttu “kleepub” käega kokku.

Tootekood: KatSant14cm Kategooria:
Forged KATAI Santoku Knife / NUGA 14 cm