11,50 Hind käibemaksuta: 9,43

Hind 1 kg kohta käibemaksuga 22,54€

Franklin BBQ Spicy BBQ kaste 510g

Avasta grillimise tõeline kunst Franklin BBQ maailmakuulsa Spicy BBQ kastmega. Franklin BBQ, tuntud kui üks maailma tipp BBQ restorane, on Aaron Franklini juhendamisel laiendanud oma haaret kaugemale pelgalt restoraniteenustest. Nüüd pakub ta gurmaanidele ja grillisõpradele võimalust tuua oma kööki sama autentne ja jõuline maitse, mida ta kasutab oma legendaarses söögikohas, läbi hoolikalt valitud tootevaliku, mis hõlmab suuri offset BBQ ahjusid, sütt, maitseaineid ning tema kuulsaid kastmeid.

Spicy BBQ kaste pakub Texasele omast teravust, mis on ehitatud pipra peale ja mida rõhutab äädikapõhine kastmeprofiil. See ei ole lihtsalt kaste; see on tõeline elamus, mis viib su grillimisoskused uuele tasemele. See kaste on võrratult vürtsikas, pakkudes rikkalikku pipramaitset, mida toetab sügav äädikane alatoon.

Muuda see Franklin BBQ Spicy BBQ kaste oma salarelvaks, lisades sellega teravust ja karakterit teistele kastmetele. See on ideaalne viis oma grillroogadele eristuva ja meeldejääva maitse lisamiseks, mis ei jäta kedagi külmaks.

Tootekood: FRBSB510 Kategooriad: , ,
Franklin BBQ Spicy BBQ kaste 510g