Kuumakse al. 20,29 / 48 kuud

599,00 Hind käibemaksuta: 499,17

Pelletgrill TRAEGER PRO 22

  • Traeger PRO 22 pelletgrill on oma kvaliteedilt ja vastupidavuselt tõeline pelletgrillide etalontoode. Tõeline retromasin. Aastatepikkune müügiperiood on näidanud, et tegu on äärmiselt vastupidava mudeliga.
  • Ülilihtne juhtpaneel, tugev korpus ja lihtne hooldus teevad sellest tõelise kodumasina pikkadeks aastateks. Tünnikujuline küpsetuskamber on valmistatud pulbervärvitud kvaliteetterasest, mis oma kuju tõttu tagab ideaalse soojuse ja suitsu jaotuse kogu grilli ulatuses. Tänu sellele küpsetavad kahel tasandil olevad emailitud terasest restid võrdselt mõlemal tasapinnal.
  • Juhtpaneelilt saab seadistada temperatuuri ja valida grillimise lõpetamiseks kustutusrežiimi. Grilliga kaasas on kaks liha sisetemperatuuri jälgimise sondi. Üks kord “Probe” nupule vajutades, näed esimese sondi temperatuuri, kaks korda vajutades teise sondi temperatuuri.
  • Viimseni timmitud grillitemperatuuri tasakaal ja digitaalne juhtimissüsteem tagavad maitsva lõpptulemuse. Pelletite tühjendusluugi kaudu saad põlenud pelletid kiiresti eemaldada.
Pelletgrill TRAEGER PRO 22

599,00 Hind käibemaksuta: 499,17

Tootekood: TFB57PUBE Kategooriad: ,