Kuumakse al. 33,03 / 60 kuud

990,00 Hind käibemaksuta: 811,48

TANDOOR-GRILLAHI “KUUM KARU MINI” (toodetud Eestis!)

  • Ahju südameks on šamott-tellised, südant soojendab 5 sentimeetrine villakiht.
  • Viimane lihv on antud mineraalkrohviga. Ahju sangad on sepistatud.
  • Värvivalik:  tumehall/must, valge, punane, roheline, sinine jne.
  • Kohe laos olemas PUNANE värv. Tootmine eritellimuse peale on 2 nädalat.
  • Kuum Karu pälvis Eesti Grilliliidu poolt “Aasta grillitoode 2020” tiitli.

 

Tandoor-grillahjus küpseb liha ühtlaselt nii alt kui ülevalt poolt. Ahi on väga stabiilne, vastupidav ja hermeetiline!
Toidu valmistamine tandooris on ülimalt lihtne, sest toit valmib ise ja ei vaja erilist järelvalvet või pidevat segamist.
Tandoor-grillahi sobib toidu valmistamiseks nii suvel kui talvel. Valmistada saab nii liha, kala kui köögivilju. Toitude loetelul ei ole piire – valmistada saab kõike! See on ideaalne ahi šašlõki valmistamiseks, samuti hautiste, woki, ühepajaroogade valmistamiseks, supi keetmiseks ja muidugi naanide ning pirukate valmistamiseks!
Kui ahi korralikult kuumaks kütta, saab valmistada toitu mitmeid tunde järjest. Ühe ahjutäie šašlõki valmimine kuumaks köetud ahjus võtab aega umbes 10 – 15 minutit. Pajatäis hautist valmib umbes 40 minutiga. Oluline mugavus toidu valmimise juures on, et ei pea vahepeal vardaid keerutama või pajarooga segama.


Komplekti kuulub poti/resti riputusvarras riputamiseks ja mitmekülgse kasutusega rõngas lihavarraste & panni/poti hoidmiseks, rätikuhoidja ja grillitarvikute hoidja, šašlõkivardad stopperiga, riputuskonks, grillvardad ja tuhanõu.


Lisana saab juurde tellida ka betoonaluse maapinna ja ahju vahele, lisaks ka hoidiku grillrestide riputamiseks, šašlõkivardad, vokkpannid jne. Lisainfo: BBQ Entertainment OÜ on KUUM KARU tandoor-grillahjude eksklusiivne edasimüüja Eestis!

Punast värvi on kohe laos olemas, muud värvid ettetellimisel 2 nädalat

TANDOOR-AHI “KUUM KARU MINI”

Punast värvi on kohe laos olemas, muud värvid ettetellimisel 2 nädalat