Kuumakse al. 87,75 / 60 kuud

2,795,00 Hind käibemaksuta: 2,290,98

Väliköök Jane 1200 gaasipliidiga

KOMPAKTNE VÄLIKÖÖK GAASIPLIIDIGA

Väliköök JANE 1200 on suurepärane valik väiksemale terrassile. Olles mõõtudega 120 x 80 cm ei võta see palju ruumi ja tänu ratastele on seda võimalik kergelt liigutada.

TERMOTÖÖDELDUD SAAR

Puidust osades on kasutatud Thermory termotöödeldud saart (PEFC, FSC, Luigemärgis, CE), mis on testitud CATAS’e poolt ja omandanud vastupidavusklassi 1, mis tähendab, et vastupidavus mädanikule on 25+ aastat. Tooraine on põhjalikult kontrollitud ning pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest.

Termotöödeldud saar ei vaja pinnatöötlust. Sarnaselt iga puiduga muutub ka Thermory toodete pind aja jooksul loomulikult hõbehalliks. See protsess algab kohe ja olenevalt UV kiirguse mõjust võtab aega mõnest kuust kuni mõne aastani. See ei muuda laudu vähem vastupidavaks.

termosaare tooni muutumine aja jooksul
termosaare tooni muutumine aja jooksul

Kui soovida säilitada või muuta termotöödeldud puidu tooni, siis soovitame laudu kord aastas õlitada UV kindla õliga. Orgaaniliste õlide kasutamist ei soovitata, kuna need sisaldavad aineid, mis on toitumisallikaks bioloogilistele organismidele nagu bakterid, hallitus jne. Regulaarne hooldus muudab puidu kauakestvamaks. Soovitame puidust osasid puhastada ja hooldada kevadeti, enne suve algust. Õli võib kanda ainult puhastele, tasastele, tolmuta pindadele. Enne laudade õlitamist tehke katse väikesel puidutükil.

TUGEV RAAM JA VASTUPIDAV FURNITUUR

Töölaua raam on valmistatud tugevast nelikanttorust, mis on kokku monteeritud kvaliteetse keevituse ja poltide abil. Raami katab 2 kihti pulbervärvi: tsinkkrunt ehk alusvärv ja teise kihi moodustab põhivärv. Töölaua sahtlid on vastupidavatel siinidel ja avanevad täies ulatuses, tagades kerge ligipääsu tervele sahtli sisule. Töölauda on võimalik hõlbsasti liigutada kergelt veerevate ratastega. Kaks ratast on fikseeritavad.

KODUMAINE KÄSITÖÖ

Välistingimustesse sobiv töölaud JANE 1200 on valmistatud Eestis käsitööna, mille tootmise käigus jälgitakse pingsalt toote valmimise igat protsessi ja detaili, et tagada toote võimalikult parim kvaliteet.

Tootekood: DM5005 Kategooria:
Väliköök Jane 1200 gaasipliidiga