BBQ Entertainment OÜ on MALDON SALT COMPANY ametlik eksklusiivne maaletooja Eestis!

Alates 1882-st aastast on Osborne perefirma Maldon Salt Company Limited tootnud maailmas enim hinnatud looduslikke meresoolahelbeid. Maldon soolad on saadaval sisuliselt üle maailma ja see on kvaliteedi absoluutne tipptase! Maldon Salt Company on Tema Majesteedi Kuninganna ametlik meresoola hankija alates 2012. aastast! Maldoni soolade kasutamine on ka Eestis muutunud järjest populaarsemaks, näiteks see Enn Tobrelutsu kindel lemmik maitseaine!

Soolas on täiuslik mineraalide tasakaal ja see on ilma lisaaineteta. Soolahelbeid kasutatakse eeskätt just toidule lõppmaitse andmiseks, sh näiteks vahetult enne söömist lihale raputamiseks aga ka niisama toidu maitsestamiseks. Maldoni pehmed krõmpsuvad imeõhukesed soolahelbed on värske intensiivsusega ja puhta maitsega, mis sisaldab looduslike mineraalide täiuslikku tasakaalu, et täiustada igat rooga! Helvessoola krõmpsumine suus avab ka meie maitsemeeled ja liha (toit) maitseb nii oluliselt paremini. Valikus on tavalised meresoola helbed, suitsutatud meresoola helbed, maitsestatud meresoola helbed, Kalahari ja Himaalaja soolad ja ka meresoola- ja pipraveskid.

-39%
Original price was: €64,90.Current price is: €39,90. Hind käibemaksuta: 32,70
Kuumakse al. 6,78
4,40 Hind käibemaksuta: 3,61
4,40 Hind käibemaksuta: 3,61
4,50 Hind käibemaksuta: 3,69
3,70 Hind käibemaksuta: 3,03
5,40 Hind käibemaksuta: 4,43
11,90 Hind käibemaksuta: 9,75
26,50 Hind käibemaksuta: 21,72
5,99 Hind käibemaksuta: 4,91
-27%
Original price was: €4,50.Current price is: €3,30. Hind käibemaksuta: 2,70

AINULAADNE ja ORGINAALNE

alates aastast 1882

Juba alates aastast 1882 on Osborne perefirma Maldon Salt Company poolt Maldoni meresoola toodetud samade traditsiooniliste käsitöömeetotidega Inglismaa rannikualal asuvas Maldoni linnas. Ajad muutuvad, kuid sool jääb soolaks ja Maldoni kvaliteet ei muutu – see on alati parimast parim! Tõeline tipptase!

LOODUSLIKULT PUHAS & NATURAALNE

Võiks ka väita, et Maldoni sool on algusest lõpuni looduse loodud.
On vaja vaid pisut inimese abistavat kätt, et see merevetest vabastada ja vormida ideaalseks helbe-soolaks. Maldoni helvessoolad on heaks kiidetud "Organic Food Federation"-i poolt ja omavad Kosher'i sertifikaati.

KÄSITSI VALMISTATUD

Maldoni soola valmistatakse ainulaadse ainult Maldonis kasutusel oleva meetodi järgi – siin on temperatuur, tublide töötajate oskused ja ajastus väga olulised. Sajandeid edasi antud traditsioonilised meetodid ja auväärsed tehnikad on põhjused, miks Maldoni sool on nii ainulaadne. Toodetakse väikeste partiide kaupa, et saada parim kvaliteet!

ERISTUV HELBE KUJU JA MAITSE

Püramiidikujulised imeõhukesed soolakristallid on Maldoni eripära, mida maailmas tunnustatakse kui parimat saadaolevat meresoola. Maldoni helbed vabastavad oma soolasuse kergelt magusa nüansiga, värske intensiivsuse ja puhta krõmpsuva maitsega.

KUNINGLIK GARANTII

2010. aastal külastas Tema Majesteet Kuninganna Elizabeth II Maldoni soolatehast ja kaks aastat hiljem saigi Maldoni soolatehasest kuningliku perekonna ametlik meresoola hankija!