Kamado Joe patenteeritud küpsetusrestide süsteem ehk “Divide & Conquer Flexible Cooking System” on revolutsiooniline mitmetasandiline multifunktsionaalne poolkuu-grillrestidega süsteem, tänu millele saab erinevaid toiduaineid grillida samal ajal erinevas stiilis, erinevatel grillrestidel/-plaatidel ja erinevatel temperatuuridel. Tulemus on täiuslik ja detailideni viimistletud grillroog, mis valmib kõik ühekorraga.

ERINEVAD KUUMUSTSOONID

Kamado Joe grillahjus on võimalik luua erinevad kuumustsoonid poolkuu ehk poolringikujulise soojusdeflektori abil. See leevendab otsest kuumust ja tagab ideaalse kaudsel kuumusel küpsetamise. Samaaegselt on võimalik grillida ka otsesel kuumusel kui olete ahju asetanud ainult ühe soojusdeflektori, st saate jagada ahju kaheks kuumusetsooniks. Lisaks on võimalik asetada grillreste erinevale tasapinnale ning Classic ja Big III mudelite puhul koguni kolmele tasapinnale, pluss lisaks veel on võimalus kasutada neljanda tasapinnana lisaresti ehk grillresti kõrgemat tasapinda (ing.k “grill expander”).

ROHKEM KÜPSETUSPINDA

Tänu Kamado Joe mitmetasandilisele disainile ei pea enam küpsetama kõiki toiduaineid korraga ühel restil. Astmelised grillrestid muudavad grillimisala topeltsuureks (III mudelite puhul lausa kolmekordseks), võimaldades hõlpsasti grillida nii liha, juurvilju kui ka muid toiduaineid. Eeskätt on see mugav ka siis kui soovite muuta küpsetusresti tasapinna kõrgust, näiteks alustate grillimist madalal tasapinnal ja grillimise lõpujärgus tõstate grillrestid kõrgemale tasapinnale, kus on madalam kuumus.

MITMETASANDILISE SÜSTEEMI OSAD

Kamado Joe multifunktsionaalne küpsetusraam on välja töötatud toimimaks just Teie vajaduste järgi. Selle abil on lihtne kombineerida erinevaid grillimis-ja küpsetamispindu, reguleerides samas temperatuuri kauguse ja soojusdeflektori abil. See kõik muudab grillimise veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks!

Multifunktsionaalne küpsetusraam ehk Küpsetusrestide mitmetasandiline raamistik
KahetasandiliSeD küpsetusrestID
KAKS POOLKUU SOOJUSDEFLEKTORIT RAAMI PEAL
TARVIKUTE ALUSREST (näiteks PIZZAKIVI Või vokkpanni jaoks)

Valikulised küpsetusplaadid

Roostevabast terasest GRILLrest
Laserlõigatud roostevabast terasest rest
Steatiidist küpsetusplaat
Malmist GRILLrest
Malmist PÖÖRATAV küpsetusplaat
Malmist PÖÖRATAV küpsetusplaat