Tandoor-grillahjus küpseb liha ühtlaselt nii alt kui ülevalt poolt. Ahi on väga stabiilne, vastupidav ja hermeetiline!

Toidu valmistamine tandooris on ülimalt lihtne, sest toit valmib ise ja ei vaja erilist järelvalvet või pidevat segamist.

Tandoor-grillahi sobib toidu valmistamiseks nii suvel kui talvel. Valmistada saab nii liha, kala kui köögivilju. Toitude loetelul ei ole piire – valmistada saab kõike! See on ideaalne ahi šašlõki valmistamiseks (parim šašlõkk tuleb just siit ahjust), samuti hautiste, woki, ühepajaroogade valmistamiseks, supi keetmiseks ja muidugi naanide, leiva ning pirukate valmistamiseks! Seda ahju võib kasutada ka tavalise grillahjuna ja ka otse süte sees liha või kartuleid küpsetada.

Kui ahi korralikult kuumaks kütta, saab valmistada toitu mitmeid tunde järjest. Ühe ahjutäie šašlõki valmimine kuumaks köetud ahjus võtab aega umbes 10 – 15 minutit. Pajatäis hautist valmib umbes 40 minutiga. Oluline mugavus toidu valmimise juures on, et ei pea vahepeal vardaid keerutama või pajarooga segama.

Kuum Karu tandoorahi on ka hea õhtune ajaviide nii ilusal suveõhtul koos sauna ja õllega kui ka lumisel talvepäeval koos kangema napsu ja hea seltskonnaga!

Kuum Karu pälvis Eesti Grilliliidu poolt “Aasta grillitoode 2020” tiitli.

BBQ Entertainment OÜ on KUUM KARU tandoor-grillahjude eksklusiivne edasimüüja Eestis!

8,99 Hind käibemaksuta: 7,37
990,00 Hind käibemaksuta: 811,48
Kuumakse al. 33,03
-100%
Original price was: €50,00.Current price is: €0,00. Hind käibemaksuta: 0,00