Kuumakse al. 112,98 / 60 kuud

4,095,00 Hind käibemaksuta: 3,356,56

Baarilett JANE 1900

RATASTEL BAARILETT TERRASSILE

Ratastel baarilett on täiuslik lisa sinu terrassile,mis annab sulle võimaluse valmistada süüa mugavalt vabas looduses. Baariletil on tugev raam ja mugavad rattad, mis tagavad baariletile stabiilsuse ning võimaluse letti mugavalt liigutada. Baarilett on viimistletud kauni termosaarest puiduga, mis annab letile luksusliku välimuse.
Baariltt on varustatud valamu ja segistiga, mis on kergelt ühendatav kasvõi aiavoolikuga. Kraanikausi alumises kapis kergesti lahtiühendatav ja tühjendatav 20l anum. Serveerimistarvikute hoiustamiseks on 2 mahukat sahtlit. Leti keskmises osas on siinidel prügikast koos kahe konteineriga.

TERMOTÖÖDELDUD SAAR

Puidust osades on kasutatud Thermory termotöödeldud saart (PEFC, FSC, Luigemärgis, CE), mis on testitud CATAS’e poolt ja omandanud vastupidavusklassi 1, mis tähendab, et vastupidavus mädanikule on 25+ aastat. Tooraine on põhjalikult kontrollitud ning pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest.

Termotöödeldud saar ei vaja pinnatöötlust. Sarnaselt iga puiduga muutub ka Thermory toodete pind aja jooksul loomulikult hõbehalliks. See protsess algab kohe ja olenevalt UV kiirguse mõjust võtab aega mõnest kuust kuni mõne aastani. See ei muuda laudu vähem vastupidavaks.

termosaare tooni muutumine aja jooksul
termosaare tooni muutumine aja jooksul

Kui soovida säilitada või muuta termotöödeldud puidu tooni, siis soovitame laudu kord aastas õlitada UV kindla õliga. Orgaaniliste õlide kasutamist ei soovitata, kuna need sisaldavad aineid, mis on toitumisallikaks bioloogilistele organismidele nagu bakterid, hallitus jne. Regulaarne hooldus muudab puidu kauakestvamaks. Soovitame puidust osasid puhastada ja hooldada kevadeti, enne suve algust. Õli võib kanda ainult puhastele, tasastele, tolmuta pindadele. Enne laudade õlitamist tehke katse väikesel puidutükil.

KODUMAINE KÄSITÖÖ

Ratastel baarilett on valmistatud Eestis käsitööna, mille tootmise käigus jälgitakse pingsalt toote valmimise igat protsessi ja detaili, et tagada toote võimalikult parim kvaliteet.

Tootekood: DM5045 Kategooria:
Baarilett JANE 1900