BBQ Entertainment OÜ on Gin Kitchen Distillery eksklusiivne maaletooja alates aastast 2021.

179,00 Hind käibemaksuta: 146,72
Kuumakse al. 9,17
64,90 Hind käibemaksuta: 53,20
Kuumakse al. 5,52
64,90 Hind käibemaksuta: 53,20
Kuumakse al. 5,52
64,90 Hind käibemaksuta: 53,20
Kuumakse al. 5,52
64,90 Hind käibemaksuta: 53,20
Kuumakse al. 5,52
64,90 Hind käibemaksuta: 53,20
Kuumakse al. 5,52
39,90 Hind käibemaksuta: 32,70
Kuumakse al. 6,78

Gin Kitchen Distillery

Gin Kitchen on mitmeid auhindu pälvinud distillery, mis asub ajaloolistes taluhoonetes silmapaistvalt looduskaunis Inglismaa kaguosas, Surrey Hillsis.

Gin Kitchen on välja töötanud uued julge ainulaadsse stiili ja iseloomuga džinnid, millel on elav ja värske maitsepalett ja iseloomulikult rikkalik täidlane tekstuur. Džinnide valmistamisel kasutatavate värskete ürtide eest kantakse erilist hoolt, et säiliksid eeterlikud õlid, mis vastutavad lõpp-produkti rikkaliku maitse ja aroomi eest. Tänapäevaste filtreerimismeetoditega võivad need kaduma minna ja tulemus ei ole ligilähedanegi sellele, mida saavutab Gin Kitchen oma õrna tootmisprotsessiga. Eeterlikud õlid vabanevad alles džinni serveerides, kui lisatakse toonik. Siis pääsevad lõpuks intensiivsed, värsked ja elavad maitsed oma kogu säras valla!

Gin Kitchenis asub kaks kokteilibaari, kus pakutakse degusteerimisvõimalust ja kokteili meistriklasse, külalised saavad ise olla osa destillatsiooniprotsessist, korraldatakse era- ja firmaüritusi ja töötatakse välja eritellimusel džinne.

Mis teeb Gin Kitcheni eriliseks?

Kuigi lähtutakse sajanditepikkustest traditsioonidest, ollakse samal ajal väga julged uute maitsete väljatöötamisel. Džinnides kasutatakse põnevaid koostisosi, mis annavad neile särava iseloomu ja maitsenüansid. Iga detail on peensusteni paika pandud ja koostisosad milligrammi täpsusega mõõdetud. 

Maitsekas ei ole ainult pudeli sisu, vaid ka pudel ise. Gin Kitchen kasutab keraamikast valmistatud pudeleid, millele on kantud minimalistlikud värvikirevad disainid. Peolaua kaunistamiseks piisab pudeli lauale asetamisest. Ja kui pudel juba laual on, siis isegi külaliste lahkudes ei jätku enam südant seda kappi peitu panna.Iga müüki jõudnud pudeli eest kantakse põhjalikku hoolt.

Villimine ja sildistamine toimub käsitsi. Destilleerijad kirjutavad ise igale pudelile käsitsi peale pudelinumbri ja partiinumbri.

Tootmisprotsess ja tähelepanu detailidele

Džinnid valmistatakse väikeste partiidena ja õrnalt destilleerides, filtreeritakse jahutamata. Kogu protsess toimub kogenud destilleerijate valvsa pilgu all, kes veenduvad selles, et lõpp-produkt oleks ideaalne. Müüki jõuab džinn alles peale põhjalikku kvaliteedikontrolli, kus hinnatakse selle vastavust Gin Kitcheni standarditele. Kogu protsess, alates koostisosade ettevalmistamisest kuni pudeli lõppviimistluseni, toimub käsitsi. Täpsus ja tähelepanu detailidele on suurepärase džinni valmistamisel võtmetähtsusega.

Gin Kitchenis on kolm destillaatorit, millest kaks (Dinky Dragondale, Daisy Fireglade) on valmistatud Portugalis käsitööna vasest. Kolmas destillaator, Bindy Bubblepop, on disainitud ja ehitatud kohapeal, võttes arvesse kogemusi ning teadmisi, mis on aastate jooksul džinni valmistades kogunenud. Kui standardid on kõrgemad, kui on võimalik olemasolevate masinatega saavutada, siis tuleb ise uus leiutada!

Asjatundlikkus

Gin Kitchen hoiab au sees traditsioonilisi meetodeid, kuid need on ühendatud tänapäevaste võtetega. Näiteks on vasest destillaatorid tihendatud rukkijahupastaga, kuid arvestuse pidamine on pilvepõhine. Gin Kitcheni kaasasutaja Kate kasutas ära oma ülikoolis omandatud termodünaamika teadmisi ning disainis ja ehitas kõige uuema destillaatori – nimeks Bindy Bubblepop. Kate ütles: „Ma uurisin suurte viimistletud vaskdestillaatorite auruvoolu omadusi ja töötasin välja tõhusama ning paremini kontrollitava viisi, kuidas saada siidiselt mahe džinn!“

Meisterlikkus

Lõpptulemus on sama oluline kui oskuslik tegutsemine, mis selleni viib. Kvaliteedikontroll tugineb Gin Kitcheni destilleerijate rafineeritud maitsemeelel. Uue destilleerija koolitamiseks kulub ligi kolm kuud, mille jooksul on nad pühendunud degusteerimisele. Väga tähtis on teada, millal on destillatsiooni ajal vaja teha korrektuure ja seda saab teada vaid maitsmise käigus. Partii valmimise järel viivad destilleerijad läbi täieliku organoleptilise kontrolli. See hõlmab endas valmisprodukti välimuse, aroomi, maitse, järelmaitse ja maitsenootide hindamist. Samuti antakse lõpuks subjektiivne hinnang toodetule. Seejärel korratakse sama protsessi lisatud toonikuga. Partii lastakse müüki vaid siis, kui see vastab kõrgetele standarditele.

.

Individuaalsus

Iga pudel saab hoolitsuse ja tähelepanu, mida see väärib. Alates koostisosade ettevalmistamisest kuni aeglase ja õrna destillatsioonini. Iga pudel villitakse, sildistatakse ja nummerdatakse käsitsi Gin Kitcheni 170-aastases küünis.